dexx başlangıç paketi

Dexx başlangıç paketi; Dexx markalı ürünümüzün içeriğinde bulunan Soya Proteini, Laktoz, Diyet Lif, Dekstroz, Bitkisel Yağ Tozu, Maltodekstrin, MPC85, Nem Tutucu (Magnezyum, Biotin, Folik Asit),Mineraller ,(Potasyum Glukonat, Bakır, Glukonat, Potasyum, İyodat, Manganez, Glukonat, Sodyum (Selenit) , Asit Düzenleyici (Sitrik Asit) , Doğala Özdeş Aroma (Çilek) , Renklendirici (Kırmızı Pancar Tozu) , Tatlandırıcı (Sukraloz) , (Karbonat) ,Vitaminler (A,D,E,C,B1,B2,B3,B5,B6,B12) olmak üzere oldukça yararlı ve zayıflatmaya yardımcı içerikler, Dexx start, orijinal Dexx zayıflama ve sebze besinleri beraberinde kullanılan Dexx ilaveli zayıflama paketleri ile sizlere sağlıklı ve hayallerinizdeki vücuda kavuşabileceğiniz fırsatları sunuyor.

1 Adet Dexx paketinin içinde 7 ayrı kullanımlık ürün bulunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken kullanım talimatlarını dikkatlice uygulayıp 7 ayrı günün akşam yemeklerinde herhangi bir öğün almadan sadece Dexx tüketmenizdir. Sabah ve öğle yemeklerinize karışmıyoruz. Sadece en çok kilo aldıran akşam yemeklerinizi yasaklıyor yerine kilo verdirecek, bağışıklık sisteminizin tam da ihtiyacı olan besinleri sizlere sunuyoruz. Paket halinde oluşturulmuş olan bu diyet programlarından birini seçebilir; ağrısız, kimyasal içeriklerden uzak, zararsız bir şekilde kilo vermenin tadını çıkarabilirsiniz.

Uzun süreli yoğun uğraşlarla verilen zor kiloları kısa sürede faydalı, tok tutan besin ve vitamin içerikleriyle sizlere kısa sürede zayıflatmayı hedefleyen bu ürünün hiçbir yan etkisi de görülmemektedir. Hiçbir besini neredeyse kısıtlamadan bu özgür diyeti sizlere sunan bu ürünün vücuda giren yağları bol su ile içerikleri sayesinde vücudunuzdan atmanızı da sağlayacaktır. Siz de sağlıklı ve geri dönüşümsüz kilo vermenin tadını Dexx ile yakalayın!

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>