Diyet Önerileri

Diyet Önerileri;Zayıflamak isteyen hastalar eğer iyi bir diyet nasıl yapılır sorusuna cevap arıyorlarsa vereceğimiz önerileri dikkate almaları tavsiye edilir.
Pilav, ekmek, makarna gibi karbonhidratların diyetten tamamen çıkarılması :
Diyet yapan hastaların yaptığı en büyük hatalardan biri de vücutlarına karbonhidrat almalarıdır. Eğer vücuda karbonhidrat alınmaz ise vücut karbonhidrat gereksinimini kaslardan karşılar ve kaslardaki yağ miktarı azalır. Bir süre sonra hastalar tartıldığında kilo verdiklerini görürler. Gerçek olan vücudun yağ kaybettiği değil tam tersine vücut su ve kas kaybeder.
Tek olarak protein ağırlıklı diyet yaparak hızlı zayıflama :
Protein vücudun mekanizmasını hızlandırır fakat çok fazla miktarda protein tüketmek  kas dokularını eksiltir ve su kaybına neden olur. Tam olarak 1 gr kas dokusu ile 2.7 gr su kaybına neden olur. Yağsız doku kitlesi kaybı hastaların metabolizma hızlarını düşürür ve diyet süresince hastalar kilo verdiklerini görürler fakat diyetten sonra yine hızlı bir şekilde kilo alırlar.
Her tür hareket ve spor  ile zayıflama :
Kilo vermeniz için vücudunuzun yağ yakma aşamasına geçmesi gerekir. Buda ancak her gün düzenli olarak spor yaparak gerçekleşir. Çok fazla sayıda mekik çekmek yerine uygun ritimle 45-60 dakika  yürüyüş yapmak sizin için daha iyi olacaktır.
Bu yöntemlerin dışında yine dexx ilacı kullanılarak zayıflayabilirsiniz. Eğer dexx ilacı ile zayıflamak istiyorsanız dexx ilacının sitesinden başvuru yaparak bir dexx ilacı edinin.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>